Більше 20 атак за ніч: Дніпропетровщина під обстрілом

Новини Дніпропетровщини

Масштабні атаки на Дніпропетровщині

Наслідки атаки в Дніпропетровській області

**Новини Дніпра**: В ніч на 1 липня Дніпропетровська область зазнала масованих обстрілів з боку окупантів. Більше 20 ударів було нанесено по цивільних об’єктах у трьох районах області за допомогою артилерії та безпілотників.

Трагічні наслідки обстрілів

На жаль, нічна атака стала фатальною для 43-річної жінки, яка загинула на місці. Ще три жінки отримали поранення: 35-річна вагітна жінка була госпіталізована у стані середньої тяжкості, а постраждалі у віці 49 і 71 років отримають амбулаторне лікування.

Уражені території

У Дніпровському районі під обстріл потрапили громади Дніпра, Петриківська та Слобожанська, де було пошкоджено автомобілі та автозаправні станції. У Синельниківському районі атаки були спрямовані на підприємства, гімназію, магазини, АЗС, будинок культури, адміністративну будівлю та меморіал в громадах Української, Миколаївської, Шахтарської, Васильківської та Петропавлівської.

У Нікопольському районі обстріли зачепили місто Нікополь та Покровську громаду.

Джерело: region.dp.ua