У Дніпрі відключатимуть боржників: жорсткі заходи з 13 липня

Новини Дніпра

Жорсткі заходи від «Дніпроводоканалу»

У Дніпрі з 13 липня комунальники розпочинають відключення боржників від каналізації. Це частина нових заходів «Дніпроводоканалу» для боротьби з неплатниками. Протягом п’яти днів, з 13 по 17 липня, спеціалізована бригада відвідає багатоповерхівки у Шевченківському районі.

Заблокують каналізацію: у Дніпрі з 13 липня відключатимуть боржників

Відключення торкнеться мешканців одного з великих будинків, де борг за воду досяг понад чверть мільйона гривень через десять квартир. У Дніпрі з 13 липня відключатимуть водовідведення боржникам: адреса

Як уникнути відключення

«Дніпроводоканал» діє згідно з Постановою Кабміну № 1405, попередивши власників квартир заздалегідь. Для тих, хто не може погасити всю суму одразу, існує можливість укласти договір реструктуризації. Це дозволить сплачувати борг частинами за зручним графіком. За консультацією слід звернутися до районної абонентної служби або Центрів абонентських послуг «ЄРЦ КП».

Дізнавайтеся більше про останні новини Дніпра, щоб бути в курсі подій.

Джерело: region.dp.ua