Скандал у Вільногірську: напад на мера прямо у міськраді
14:07 10 Липня 2026
Новини Дніпропетровщини
Напад на мера Вільногірська: що сталося?
У місті Вільногірськ, що на Дніпропетровщині, стався **гучний скандал**. В приміщенні міської ради розгорівся конфлікт, який завершився фізичним нападом на місцевого мера. Інцидент відбувся 8 липня, коли під час суперечки посадовець зазнав тілесних ушкоджень на своєму робочому місці.
Реакція поліції та наслідки
На місце події була викликана поліція, а за фактом нападу оперативно подано заяву. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР). Відкрито кримінальну справу за ч. 2 ст. 350 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання за умисне нанесення побоїв чи тілесних ушкоджень посадовій особі.
У міськраді Вільногірська заспокоюють жителів: життю та здоров’ю мера нічого не загрожує, і він перебуває у безпеці. Місцевих жителів закликають зберігати спокій та не піддаватися емоціям.
Наразі правоохоронці всебічно досліджують обставини цього зухвалого нападу в рамках кримінального провадження. Нападнику загрожує серйозне покарання, адже стаття передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.
Джерело: region.dp.ua